Цибуля ріпчата 1 кг

Артикуль: 01010-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    25,50 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4/1)
Імовірно, ріпчата цибуля має найвищими корисними властивостями серед усіх овочевих рослин. А яка кухня обходиться без цибулі? Але це відноситься, мабуть, до однієї його формі - цибуля ріпчата. А чи багато хто постійно користуються іншими видами? На жаль ні. Тим часом овочі ці поживні, корисні та оригінальні на смак. Але все ж використовуються вони в якості додаткового продукту і в основному у вигляді зеленого листя - джерела вітамінів та інших, корисних для організму людини речовин, яких, як правило, бракує взимку, навесні, а іноді і на початку літа.

Цибуля здавна вважається могутнім засобом проти багатьох хворіб. Лікарською сировиною служать і листя, і цибулини. Вони містять ефірні масла, органічні кислоти, мінеральні солі, вуглеводи, каротин, амінокислоти, вітаміни В1, В2, В6, Е, РР, С, фолієву і пантотенову кислоти, інулін, фітонциди, білки, йод. Особливі лікувальні властивості надають цибулі фітонциди, які згубно діють на дизентерійну, дифтерійну, туберкульозну палички, стрептококи, трихомонади та інші мікроорганізми.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити цибуля ріпчата, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Цибуля із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.