Цибуля шніт 1 кг

Артикуль: 06019-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    840 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4.5/3)
Шніт цибуля - це трав'яниста рослина з родини цибулевих. Листя темно - зелені, трубчасті, тонкі, гладкі, рідше бувають шорсткі. Довжина пера може бути від 30 см до 40 см, ширина 2-6 мм. Смак цибулі шніт гіркувато - гострий, пікантний, соковитий.

Шніт цибуля застосовують в кулінарії в різноманітних стравах, де використовують цибулю ріпчасту. Це універсальна рослина, яке додають в супи, салати, бутерброди, соуси, воно поєднується з м'ясом і рибою, приносить пікантну родзинку будь-якої страви. Його солять, сушать і використовують для декорації страв. Молоді, ніжні пера цибулі шніт їдять в сирому вигляді.

Шніт цибуля містить велику кількість амінокислот, мінералів і вітамінів. Головною особливістю є наявність у складі цибулі фітонцидів, завдяки цьому його застосовують в профілактичних і лікувальних цілях проти інфекційних та вірусних захворювань. При правильному вживанні цибулі шніт нормалізується обмін речовин, зміцнюється імунна і серцево - судинна система, запобігає розвитку атеросклерозу, збагачує організм вітамінами.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити шніт цибулю, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.