Цибуля сушена 15 г

Артикуль: 22084-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    8,25 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Сушена цибуля найдоступніша та універсальна приправа. У сушеному вигляді вона відмінно зберігається, а додана в будь-яку страву - привносить в неї оригінальний, легко впізнаваний і пряний смак. Дуже добре поєднується в смаженому вигляді з рибою та овочевими стравами. Сушену цибулю можна смажити чи запікати в духовці.

Традиційно, ще в стародавні часи людство інтуїтивно здогадувалася про корисні якості цибулі. Прийнято вважати, що її цілющі властивості були відомі ще сорок століть тому, про що свідчать окремі документальні джерела. Своє особливе місце рослина займала в культурі Стародавнього Єгипту. Жителі цієї країни зводили її в ранг божества. У медичних цілях цибулину почали використовувати за часів Гіппократа. Великий лікар небезпідставно прописував цибулю при лікуванні подагри, ревматизму і для очищення ран.

В обов'язковому порядку овоч входив в раціон римських солдатів. Рослина вважалася мало не панацеєю від усіх хвороб. Надалі образ цибулі як цінної рослини міцно закріпився у свідомості фактично всіх народів світу.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити цибулю сушену, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Спеції фасовані із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам київської області.