Вермішель рисова 250 г

Артикуль: 13001-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    52 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
"""

Рисова вермішель фасується по 250 грам відноситься до дієтичних продуктів харчування. Виготовляють її з рисової муки та води, тому вона має білий напівпрозорий колір. Історія цього продукту почалася ще за 2 тисячі років до нашої ери у Китаї, але в азіатській кухні ця вермішель досі є однією з основних складових.

Рисова вермішель містить білки, амінокислоти, складні вуглеводи, вітаміни групи B, E, PP, залізо, фосфор, калій, магній, селен, мідь, марганець, цинк, кальцій. Цей продукт цінний в дієтичному харчуванні, оскільки не містить солі та яєць. А ще у рисовій вермішелі немає глютену – харчового алергену. Китайці вважають, що вживання цього продукту продовжує життя, причому довголіття залежить від її довжини – що вона більша, то краща.

Готують рисову вермішель по-різному, але частіш за все варять. Цей продукт використовується як гарнір до м'яса, птиці, морепродуктів та риби. Її нейтральний смак дозволяє поєднувати рисову вермішель з фруктами, овочами, грибами й сиром. Також з неї виходять смачні закуски та салати.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити фасовану рисову вермішель, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Макаронні вироби з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області."""