Виноград рожевий 1 кг

Артикул: 04003-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    168 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(3.3/8)
Рожевий виноград - це невеликі ягоди, одержувані з однойменного рослини, яка є популярною та активно культивується в багатьох країнах світу з теплим кліматом. Залежно від сорту ягоди винограду можуть мати кулясту або еліпсоїдну форму. Вони є одним з найпопулярніших в кулінарії інгредієнтів, що обумовлено характерним солодким або кисло-солодким смаком та приємним ароматом, який добре передається іншим продуктам.

Хімічний склад винограду, без оглядки на приналежність до того чи іншого сорту, характеризується високим вмістом моно- і дисахаридів, вітамінів B9, C, H, P, калію, кальцію, магнію, натрію, фосфору, а також заліза, йоду, кобальту, марганцю, міді, молібдену, фтору й цинку.

Використання винограду в кулінарії залежить від того, до якого конкретного різновиду він належить. Зокрема, столові сорти вживаються в їжу переважно в свіжому вигляді, як самостійний десерт або ж разом з іншими фруктами в складі салатів та інших страв. Також з ягод винограду роблять джеми, компоти, соки та вина.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити виноград рожевий ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Фрукти та ягоди з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.