Виноград зелений 1 кг

Артикул: 04001-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    275,50 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4.5/5)
Виноград - рід рослин та їх плодів. Виноград ділять на 3 групи в залежності від центру походження: європейсько-азіатський, східно-азіатський і північно-американський. Більшість нині оброблюваних сортів походять з європейських сортів винограду. Під час переселення європейців на землі Північної Америки був виявлений дикоростучий виноград, службовець їжею для індіанців. Але європейці визнали цей виноград невідповідним для створення вина.

Використання винограду в харчових цілях залежить від його різновиду. Зокрема, столові сорти вживаються в їжу переважно в свіжому вигляді, як самостійно в якості десерту або ж спільно з іншими фруктами в складі салатів та інших страв.

Якщо врахувати, що виноград містить більше 150 біологічно активних речовин, то не важко припустити, що він має безліч корисних властивостей. Регулярне вживання винограду покращує стан шкіри та волосся, діє як антиоксидант та імуностимулятор, а також сприяє зниженню ризику виникнення і розвитку цілого ряду захворювань серцево-судинної та центральної нервової систем.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити виноград зелений, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Фрукти та ягоди з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.