Вишня в'ялена, кг

Артикул: 09002-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    345 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Вишня в'ялена - корисний і смачний цукат, який при цьому володіє безліччю найцінніших властивостей. Вміщені в сушеної вишні фруктоза і глюкоза, органічні кислоти, вітаміни, каротин, мідь, калій, залізо, магній і фолієва кислота обумовлюють застосування цих сухофруктів для лікування недокрів'я, хвороб нирок, легенів, а також при артрозах і запорах. Також повсюдно застосовують сушені вишні в кулінарії, не кажучи вже про те, що вони є прекрасним десертом і смачним ласощами.

Вишня в'ялена має широке застосування в кулінарії. Перш за все, вона використовується в приготуванні ароматних кексів, застосовується при готуванні тортів та пирогів. Вона застосовується для виготовлення запіканок, ватрушок і різної здоби. Найрізноманітніші десерти можнв приготувати з її участю. Поміж тим, в'ялена вишня є й самостійним смачним ласощем.

Вишня в'ялена має масу корисних якостей. Вона підвищує концентрацію уваги, послаблює нікотинову залежність, є профілактичним засобом проти анемії, а також допомагає роботі шлунково-кишкового тракту.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити вишня в'ялена вагова, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Сушені фрукти з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.