Яблуко червоне 1 кг

Артикул: 03006-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    17,55 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Яблука червоні - це різні сорти, об'єднані схожими зовнішніми і смаковими якостями. Розмір плодів середній, шкірка насиченого червоного або бордового кольору з жовтими або жовто-зеленими цятками по всій поверхні. М'якоть хрустка, соковита, світло-жовта, з приємним десертним смаком і помірною солодкістю.

Яблука - низькокалорійний фрукт, в ньому міститься багато вітамінів, мінералів, антиоксиданти і пектин. Їх можна вживати в чистому вигляді, додавати в салати, гарячі страви, начинки для пирогів, запікати з медом і сухофруктами. Яблука є найпоширенішою фруктовою культурою в наших садах. Це багато у чому обумовлено гарним цвітінням яблуні навесні та хороша урожайність восени.

Яблука є основою численних популярних дієт. Низька калорійність яблук дозволяє не відмовлятися від улюбленого фрукта навіть у період дотримання суворого раціону. Крім того, знамениті плоди володіють цілющими і лікувальними властивостями. Їх застосування показано при багатьох захворюваннях.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити яблука червоні, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Яблука та груші із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам київської області.