Яблуко Голден 1 кг

Артикул: 03002-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    22,10 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Сорт яблук Голден був відкритий в США (а саме у Західній Віргінії) у 19 столітті і сьогодні вирощується повсюдно, де ростуть яблука. Одна з переваг сорту - стійкість до зберігання. Але це навряд чи зацікавило б покупця, якби не привабливі смакові якості і зовнішній вигляд: зріле яблуко дійсно золотого кольору, а солодкий смак дозволяє використовувати його як в якості десерту, так і в кулінарії. Крім того, жовтувато-біла м'якоть не темніє набагато довше, ніж у інших сортів.

Тим не менш, як і у будь-якого іншого сорту, у Голден є противники, які вважають його нудним: плоди солодкі, м'які, не дуже ароматні. З іншого боку, ці якості відмінно підходять для експериментів. Уявіть на секунду смак гібрида, що володіє солодкістю Голден та багатим й складним смаком сорту Піпін (Cox's Orange Pippin). Роял Гала - це один з успішних результатів подібного схрещування.

Низька калорійність яблук просто вражає. Енергетична цінність сорту Голден складає 47 кКал на 100 грам, а міститься на таку вагу по 0.4 г білків та жирів і 9.8 г вуглеводів. Тому їх без застережень можна вживати дотримуючись дієти.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити яблука голден, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Яблука та груші з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.