Яблуко Муцу, кг

Артикул: 03004-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    22,50 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Сорт Яблуко Муцу або Мутсу був виведений в Японії в 1948 році на основі популярного сорту Голден. Світлі яблука відрізняються неймовірною стійкістю - добре переносять морози, не піддаються хворобам, плоди можуть зберігатися до 9 місяців без втрати характерного кисло-солодкого смаку і соковитості. Ще одна особливість цього сорту - легка «крихкість», завдяки чому їх дуже легко чистити і нарізати для салатів. Низька калорійність, яка складає менш як 50 ккал на 100 грам, високий вміст фруктози і антиоксидантів. ей сорт яблук є відмінним вибором при дієті - вони дають достатньо енергії для щоденної активності та нескладних тренувань. Яблука неперевершено покращують настрій, а також стимулюють активність мозку.

Хоча яблука і багаті цукром (близько 9%), він представлений в основному фруктозою. Вони містять органічні кислоти - яблучну, лимонну, хлорогеновую і урсоловую. Високий вміст мінеральних речовин (представлених калієм і залізом), надає відновлюючу і загальнозміцнюючу дію. Яблука містять вітаміни практично всіх груп, а також різноманітні мінерали.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити Яблуко муцу, а також величезний вибір іншої продукції з категорії КАТЕГОРІЯ із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.